It´s difference between fighting against something and fighting for something. Or someone...

Tribute for District 4

9. února 2015 v 19:19 | MarryAnn |  Tribute for District 4
/cover by: Perla/
Autor: MarryAnn
Fandom: Hunger Games
Postavy: Melodia Victorová, Chelsea Victorová, Jack, Finnick Odair, Mags...
Děj: Mercedes na pódiu zamířila k osudí s dívčími jmény se slovy: "Dámy mají přednost." Dramaticky zalovila, vytáhla kartičku s jménem té nešťastnice a pomalým krokem se vydala zpět k mikrofonu. Rozevřela ji a nad ztichlým obecenstvem se rozneslo jméno.
"Chelsea Victorová."
Jméno, které mě donutilo přestat dýchat. Jméno, při kterém mi došlo, že musím jít do Her a pokusit se vyhrát. Jméno osoby, pro kterou bych byla schopna umřít a dokonce i zabíjet.
Jméno mé starší těhotné sestry, které mělo být za necelé dva týdny devatenáct.

▶ Více v c. č. ◀


Pozn. aut.:Tak nějak jsem se stala závislou na HG. Ale není to moje chyba! :D Může za to má sestřenice, i když já s tím určitě taky budu mít, co dočinění... :D
Ale teď k tomu, proč tu není vložená 1. kapitola... Napadlo mě, že bych mohla udělat něco jako "profily povídek", kde by bylo jejich shrnutí a k tomu i odkazy na kapitoly a jak jsem na tom, kam jsem se s nimi už dostala a tak :-) Kolik kapitol už mám napsaných, kdy si tak přibližně myslím, že by mohla být další dokončená a další zbytečné informace, které určitě nebudou nikoho zajímat, protože sem, přiznejme si to, moc lidí nezavítá... :-/ Neměly jsme být neaktivní v tak dobrou chvíli, když navštěvnost byla tak neuvěřitelně, překvapivě vysoká!
Ale abych tu jen zbytečně nekecala... Tímto oficiálně začínám s "profily" u svých povídek (Alexis o tom nemá ani zdání, takže až si to bude číst /pokud vůbec/, Ups! :-D)! :-D

♣ Kapitoly ♣
1. kapitola ▶ 2. kapitola ◀▶ 3. kapitola ◀▶ 4. kapitola ◀▶ 5. kapitola ◀
▶ 6. kapitola ◀▶ 7. kapitola ◀▶ 8. kapitola ◀▶ 9. kapitola ◀▶ 10. kapitola ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všetok obsah blogu je naša tvorba! Nekopírovať! Ak chcete zverejniť našu tvorbu inde, ozvyte sa na email alebo čokoľvek iné! Thx! :)

Fanclubs: