It´s difference between fighting against something and fighting for something. Or someone...

Vlk - prolog

27. listopadu 2014 v 15:28 | MarryAnn |  Vlk
Děj: Megan chodí na akademii Čtyř živlů, kde se začíná studovat od vaší první přeměny v častečného Vlka. Studuje již čtvrtým rokem, ale stále nenašla svého Marvena. Ostatní okolo ní jsou jen malý kousek od toho, aby byli se svým Marvenem a polovina z nich už svého má.
Ale... Co když ho konečně získá? Co když s ním přijdou problémy? A proč s ním přijel i velice pohledný učitel sebeovládání a ostatních "pitomostí" Anthony Brown? Co se stalo v jeho minulosti?
A proč jsou okolo samí Lesgrani?
Postavy (Nejsou napsány podle důležitosti): Megan Fearflessová, Madisson Wrightová, Joshua Leevi, James Carter, Ellie Tritonová, Andrew Black, Jimmy Castille, Anthony Brown, Grace Fearflessová, Alexander Reed, Cloe Engelesová, Christopher Perry, Emily Mercyová, Jessie Hudsonová, Hugo Dreamless, Ellen Wentová, Daren Fly...
Poznámka: Je to tu! :D Konečně přidávám Vlka!
Doufám, že se vám bude líbit! :-)
Stát Idaho se nachází v Severní Americe. Na severovýchodě sousedí s Montanou, na východě se státem Wyoming, na jihu se státy Utah a Nevada. Na západě hraničí s pobřežními státy Oregon a Washington. Je to drsná země, plná velikých civilizací nenarušených přírodních rezervací. Většina státu je tvořena Skalnatými horami a hlubokými zalesněnými údolími. Idaho je velice bohaté na přírodní zdroje.
V jedné rezervaci právě tohoto státu se nachází škola, která je skryta mezi lesy. Byla založena roku 1868. Zvenčí vypadá jako každá jiná založená v tomto století. Prošla množstvím rekonstrukcí, a přes práh této budovy vstoupilo jen málo lidí. Tedy, normálních lidí.
Byla založena čtyřmi neobyčejnými lidmi: panem Johnatanem Earthem, slečnou Margarett Windovou, Christoperem Firelem a madam Elizabeth Watersnovou. Vedli svou školu s úctou a ctí. Jejich žáci byli neobyčejní. Byli zvláštní. Jedni byli spjati s přírodou, druzí byli jejich ochránci.
Studenti spjatí s přírodou a zakladatelé byli novou pro lidi neznámou rasou nazývanou Marveni. Byli na svůj původ nepředstavitelně hrdí. Uměli ovládat čtyři základní živly - zemi, vzduch, oheň a vodu. Marveni pomaleji stárnou - nejstarší z nich se dožil nepředstavitelných sto čtyřiceti sedmi let. Vím to, protože tento Marven byl v naší historii důležitý. Žil v sedmnáctém století a byl jeden z Prvních. S Prvními začali existovat i Lesgrani.
Lesgrani. Temnoty chtivá stvoření, která jsou schopna jít za svým i přes mrtvoly. Taky proč ne, když jejich oběti jsou sžíráni strachem o svůj život. Když jsou plní paniky po pohledu do temných očí jejich budoucích vrahů. Jejich vrazi čerpají naopak sílu ze strachu, bolesti, paniky a utrpení. Jsou opakem jejich minulého života, kdy čerpali svou sílu z toho dobrého. A paradoxem je, že nejvíce síly získávají právě z Marvenů. Lesgrani dokáží ve vás vyvolat ten nejtíživější strach, který si jen dokážete představit. V tu chvíli už ani nemusí zapojovat svoji moc. Všechny ty tíživé emoce vás pomalu ubíjí. Šíří se vaším tělem jako jed. A proto, aby se ze světa nevytráceli Marveni, tu jsou jejich ochránci. Divocí, temperamentní a výborní bojovníci právě proti Lesgranům - Vlci.
Tím jsem já. My, Vlci, si hledáme svého Marvena. Většině se to podaří, někteří ho najdou až za několik let. Doba, do které bychom měli svého Marvena najít, je do dvaceti pěti let. Mně je sedmnáct. Většina mých vrstevníků už svého Marvena má. Jen já musím být něco extra.
Ale k věci. Jsme... Strážci, ochranka, vše, na co si při slově ochránci vzpomenete. Většina z nás, těch, kteří už se mohou měnit, jsou ve své vlčí podobě obrovští. I když každý Vlk má svůj kožich jiný než ten druhý, a i velikostí jsou rozlišné, máme k sobě pevné pouto. Jednoduše smečka.
Bráníme Marveny zuby nehty. I když každý svého více, spolupracujeme.
V poslední době mezi sebou Marveni a Lesgrani mají čím dál víc častější střety. Vlci své Marveny poslední desetiletí ztrácejí - buď jsou jejich Marveni unešeni, nebo jim je před jejich očima zabijí. A tím Lesgrani získávají ještě více Temnoty než obvykle. Vlci po ztrátě svého Marvena umřou steskem. Většina. Ale někteří to zvládnou. Sice velmi těžce, ale záleží i na tom, jak silné pouto mezi sebou mají.
A já neskutečně toužím mít svého Marvena. I přes všechna ta rizika, toužím po svém Marvenovi. Toužím být bojovníkem, ochráncem.
Teď ho jenom najít a pomoct v boji.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tessi tessi | 27. listopadu 2014 v 21:28 | Reagovat

Prolog se mi moc líbil a rozhodnĕ se tĕšim na další kapitolu ;-)

2 Janča Janča | 29. listopadu 2014 v 19:30 | Reagovat

Nádhera! Hned ze začátku to působí zajímavě a moc se těším na pokračování, které bude doufám stejně chytlavé a krásné! :3 :D

3 MarryAnn MarryAnn | E-mail | Web | 3. prosince 2014 v 13:47 | Reagovat

[1]: Kujů :3

[2]: Děkujů :3

Původně jsem se bála, že se vám to nebude líbit :D :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Všetok obsah blogu je naša tvorba! Nekopírovať! Ak chcete zverejniť našu tvorbu inde, ozvyte sa na email alebo čokoľvek iné! Thx! :)

Fanclubs: